GRUPOWA SESJA KARMIENIA PIERSIĄ 2021

GRUPOWA SESJA KARMIENIA PIERSIĄ 2021
grupowa sesja karmienia piersią

Grupowa sesja karmienia piersią – Olsztyn 2021 r.

Z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią w tym roku również udało nam się zorganizować grupową sesję karmienia piersią! Temat karmienia piersią jest mi bardzo bliski, a brak pamiątki z tego okresu tym bardziej mobilizuje mnie do tego, aby podarować ją innym mamom. W tym roku akcja promocyjna karmienia piersią wśród fotografów była ogromna, wiele moich koleżanek po fachu również stworzyła cudowne pamiątki dla mam ze swoich miast. Cieszę się niezmiernie, że mogłam przyłączyć się również w tym roku do tej szczytnej akcji i mamy z Olsztyna i okolic również mogły wziąć udział w tym wydarzeniu!

Karmienie piersią jest bowiem dla wielu z nas Mam, bardzo ważnym etapem macierzyństwa. Jednym przychodzi ono z łatwością, innym przysparza więcej trudu. Jednak, wiem, że bardzo mocno wpływa na budowanie wspólnych więzi z naszym maleństwem, relacji oraz daje ogromne poczucie bliskości.


W tym roku marzyłam o bardzo naturalnym klimacie tej sesji, o ukazaniu bliskości, relacji i więzi…

GRUPOWA SESJA KARMIENIA PIERSIĄ 2021 r. edycja II

Dziewczyny dziękuję jeszcze raz, za chęć udziału, za organizację, świetne przygotowanie, za nastroje i atmosferę! I za to, że niektóre z Was przejechały sporo kilometrów, żeby uczestniczyć w tej sesji. A kilka z Was z resztą po raz drugi… DZIĘKUJĘ!

Link do zeszłorocznej edycji GRUPOWEJ SESJI KARMIENIA PIERSIĄ ZNAJDZIECIE TUTAJ:

GRUPOWA SESJA KARMIENIA PIERSIĄ OLSZTYN 2020 R.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *