Ślub plenerowy Marty i Pawła – Mazury

Ślub plenerowy Marty i Pawła – Mazury
ślub plenereowy Mazury, slub na mazurach, śllub na warmii, ślub w plenerze

Ślub plenerowy – slow wedding

Ten rok obfitował w śluby plenerowe. Było pięknie, klimatycznie, kameralnie i intymnie. Coraz więcej Młodych Par zdecydowało się w tym roku na zorganizowanie uroczystości ślubnej w kameralnych miejscach. Popularne stały się weekendowe wyjazdy w gonie najbliższych, w góry, nad morze, czy właśnie na Mazury. A slow wedding w tych czasach zyskał tym bardziej na znaczeniu. Im częściej mam okazję fotografować takie kameralne uroczystości, tym bardziej je doceniam. Tutaj wszystko dzieje się bez stresu, bez pośpiechu, jest czas na rozmowę, na chwile wzruszenia, na podziękowania. W gronie najbliższych i najważniejszych dla nas osób.

Fotografia ślubna

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam Wam towarzyszyć w tak ważnych momentach Waszego życia i za to, że obdarzyliście mnie wielkim zaufaniem, żebym to właśnie ja zapisała dla Was te piękne chwile. Za każdym razem przeżywałam z Wami momenty wzruszenia. Pamiętam do dziś Wasze przysięgi, uśmiechy i łzy szczęścia… Nieustannie cieszę się, że jestem tu gdzie jestem, a praca fotografa to jeden z najwdzięczniejszych zawodów.

Ceremonia zaślubin Marty i Pawła w Kolonii Mazurskiej

I tak pewnego czerwcowego popołudnia miałam przyjemność (wielką!) fotografować TEN ważny dzień w życiu Marty i Pawła. Jak napiszę, że był to najpiękniejszy ślub na jakim byłam (z wyjątkiem oczywiście własnego!), ślub, który utkwił mi bardzo w pamięci i który mnie bardzo wzruszył – nie skłamię. Tak właśnie było.

Wspaniali ludzie, piękna miłość, cudowne relacje i zachwycające miejsce…

Zobaczcie sami, obrazy mają większą moc przekazu niż słowa.

Lokalizacja: Kolonia Mazurska Mierki- dom w lesie