Albumy, Ekoalbumy i Crystal Boardy

To cudowna oprawa dla Twoich wspomnień…

Dla zdjęć z naszej sesji i nie tylko…

album olsztyn

Fotoalbum z sesji zdjęciowej

Postanowiłam rozszerzyć swoją ofertę o fotoalbumy.  Chciałabym, abyście mogli zadbać o odpowiednią oprawę i prezentację Waszych zdjęć. 

Abyście mogli cieszyć się efektami sesji przez długie lata. Jestem pewna, że Twoja sesja oprawiona w taki sposób zrobi na Tobie wielkie wrażenie i będzie cudowną pamiątką na lata dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Albumy zamawiam od Crystal Albums . Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i zobaczcie jakie cuda tworzą! To firma współpracująca wyłącznie z fotografami, także sami nie będziecie mogli ich zamówić. Są to albumy doskonałe jakościowo, mają grube karty z papieru jedwabistego, macie możliwość wybrania pięknych miziastych okładek w najmodniejszych kolorach (musztardowy, butelkowa zieleń, ale w ofercie są również płótna i wiele innych materiałów, istnieje możliwość wygrawerowania nadruku na okładce). To z ilu stron (rozkładówek) będzie składał się Wasz album zależy tylko od Was. Projekt graficzny wykonuję sama mając na uwadze najlepsze ujęcia z sesji.

Jako optymalny rozmiar polecam 25×25 cm lub 20×20 cm -10 kart (zmieści się tutaj około 50 zdjęć). Oczywiście są też inne możliwości. Wszystko zależy od Was!

Album w miękkiej oprawie z materiałów takich jak: ekoskóra, płótno, welur z możliwością personalizacji za pomocą graweru.

Album z naszej sesji

Taki album mogę wykonać dla Was ze zdjęć z sesji, którą dla Was wykonałam. Z sesji noworodkowej, rodzinnej, ciążowej, kobiecej, jak także z reportaży- z chrztu świętego, ze ślubu lub z innych wyjątkowych dla Was okazji.

Album z prywatnych zdjęć

Możecie zamówić u mnie także album ze zdjęć z sesji od innego fotografa, czy ze zdjęć, które zrobiliście sami (nawet tych z telefonu, o ile ich jakość jest dobra).

Wiem, że często nie selekcjonujecie swoich zdjęć na telefonach, czy komputerach, w związku z czym, z czasem nie chce Wam się do nich zaglądać, żeby doszukać się TYCH perełek! Zdjęcia na telefonie szybko się gubią. Pamiętajcie, że papier jest bardziej trwały, a wywołane zdjęcia, czy piękne albumy zdecydowanie bardziej cieszą nasze oczy!

Zachęcam Was więc do nadrobienia zaległości! Usiądźcie do komputerów i telefonów! Przeszukajcie dyski! Zbierzcie swoje perełki i wyślijcie je do mnie, a ja stworzę dla Was piękny fotoalbum! Może chcielibyście zrobić taki album z konkretnej okazji- urodzin, chrztu, wakacji? A może miałby to być album ze wspomnieniami z minionego roku, czy może forma prezentu dla najbliższych?

Album – Storyalbum lub Storybook

Fotoalbum możecie zamówić z bardzo twardymi i grubymi kartami-STORYALBUM (polecam do cieńszych albumów 10- 15 rozkładówek), oraz ze sztywnymi kartami, ale już nie aż tak grubymi- STORYBOOK (ma on troszkę cieńsze karty, przez to przy grubszym albumie nie jest taki masywny i ciężki). Różnicę możecie zobaczyć już na zdjęciach, posiadam także oba rodzaje albumów do wglądu.

Albumy EKO

Również jest wykonany z jedwabistych, sztywnych kart, z tą różnicą, że okładka jest sztywna, papierowa i tworzy ją Wasze zdjęcie. Te małe albumy to świetna oprawa do zdjęć z Waszej sesji! Akurat zmieścicie tu ujęcia ze średnich pakietów. Takie albumy wykonuję także dla Was z uroczystości np. chrztu świętego (choć nie ukrywam, że z chrztu zachęcam do skorzystania już z oferty na albumy z materiałową oprawą- grawerem, one są zdecydowanie bardziej elegancie).

Cennik albumów

Cena oczywiście zależy od formatu, ilości kart, okładki (czy ma być to materiałowa okładka, czy okładka w formie Waszego zdjęcia-Eko album). Albumy, jak już pisałam są świetne jakościowo, a popularne fotoalbumy z sieciówki nie dorastają im do pięt 😉

Storyalbum

Posiada sztywne, niewyginające się karty,

podana cena dotyczy 10 kart (20 stron)

Storybook

Album ze sztywnymi, choć cieńszymi kartami, karty bardziej elastyczne (do grubszych albumów),

podana cena dotyczy 10 kart (20 stron)

Eko Album

Posiada sztywne karty (jak Storyalbum), jego rozmiar to 20×20, z personalizacją na okładce, która jest w formie Waszego zdjęcia

Storyalbum

15×15 cm – 180 zł

20×20 cm – 250 zł

25×25 cm – 350 zł

30×30 cm – 400 zł

Storybook

20×20 cm – 220 zł

25×25 cm – 320 zł

30×30 cm – 370 zł

Eko Album

3 rozkładówki (6 stron) – 70 zł

5 rozkładówek (10 stron) – 100 zł

10 rozkładówek (20 stron) – 140 zł

Do Storyalbumu i Storybooka możecie dokupić:

dodatkowe karty- 15 zł/szt

grawer na okładce- 20 zł

Moje albumy

A żeby nie było tak, że chwalę coś żeby tylko chwalić to chcę Wam pokazać, że sama też je posiadam. Z Hani sesji urodzinowej, z naszej sesji jesiennej, wiosennej z 2020 r. .. Dodatkowo moja rodzina dość często zostaje też nimi obdarowywana bo uważam, że taki albumik to piękny i wyjątkowy prezent.

Jak zamówić album ze zdjęć prywatnych?

  1. Wysyłacie do mnie zapytanie, ustalamy czego ma dotyczyć album, ile zdjęć macie mi przesłać (przesyłamy np przez via wetransfer.com / google drive itp).
  2. Sprawdzam jakość Waszych zdjęć, dokonuję selekcji, ewentualnie drobnej obróbki.
  3. Wykonuję projekt i wysyłam Wam do akceptacji.
  4. Po akceptacji wysyłam album do realizacji i albo zamawiam go do siebie (preferuję tą wersje- mam wówczas możliwość osobiście sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, mogę go obfotografować i wtedy odbieracie go ode mnie) lub wysyłamy album bezpośrednio do Was (polecam w przypadku, jeżeli mieszkacie daleko ode mnie ).

Crystal Board

Komplet eleganckich wydruków na matowym, gładkim papierze przyklejonym do pianki (5mm), który wyróżnia się na tle klasycznych ramek. Dzięki ściętym pod kątem bokom Crystal Board delikatnie odstaje od ściany, tworząc efekt 3D. Wytrzymuje do 60 lat ekspozycji na słońce. Najwyższej jakości atramentowy wydruk zapewnia uzyskanie zachwycającego efektu.

Możesz je postawić na półce lub zawiesić na ścianie dzięki haczykom, które znajdziesz w zestawie.

crystal board

Koszt – 99 zł

Trzy opcje do wyboru::

4 szt. – 20×30 cm

2 szt.- 30×40 cm

1 szt 30×40 cm+2 szt. 20×30 cm

Każdy Crystal Board w zestawie może zawierać dowolnie wybrane zdjęcie – nie musi pochodzić z tej samej sesji.

Jeżeli chcesz zachować swoje wspomnienia na dłużej w pięknej formie- koniecznie napisz lub zadzwoń!

KONTAKT