Dodatkowe produkty

To cudowna oprawa dla Twoich wspomnień…

Dla zdjęć z naszej sesji i nie tylko…

Albumy

album olsztyn

Album z sesji zdjęciowej

Postanowiłam rozszerzyć swoją ofertę o fotoalbumy.  Chciałabym, abyście mogli zadbać o odpowiednią oprawę i prezentację Waszych zdjęć. 

Abyście mogli cieszyć się efektami sesji przez długie lata. Jestem pewna, że Twoja sesja oprawiona w taki sposób zrobi na Tobie wielkie wrażenie i będzie cudowną pamiątką na lata dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Albumy zamawiam od Crystal Albums . Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i zobaczcie jakie cuda tworzą! To firma współpracująca wyłącznie z fotografami, także sami nie będziecie mogli ich zamówić. Są to albumy doskonałe jakościowo, mają grube karty z papieru jedwabistego, macie możliwość wybrania pięknych miziastych okładek w najmodniejszych kolorach (musztardowy, butelkowa zieleń, ale w ofercie są również płótna i wiele innych materiałów, istnieje możliwość wygrawerowania nadruku na okładce). To z ilu stron (rozkładówek) będzie składał się Wasz album zależy tylko od Was. Projekt graficzny wykonuję sama mając na uwadze najlepsze ujęcia z sesji.

Jako optymalny rozmiar polecam 25×25 cm lub 20×20 cm -10 kart (zmieści się tutaj około 50 zdjęć). Oczywiście są też inne możliwości. Wszystko zależy od Was!

Album w miękkiej oprawie z materiałów takich jak: ekoskóra, płótno, welur z możliwością personalizacji za pomocą graweru

1. Album – Storyalbum lub Storybook

Fotoalbum możecie zamówić z bardzo twardymi i grubymi kartami-STORYALBUM (polecam do cieńszych albumów 10- 15 rozkładówek), oraz ze sztywnymi kartami, ale już nie aż tak grubymi- STORYBOOK (ma on troszkę cieńsze karty, przez to przy grubszym albumie nie jest taki masywny i ciężki). Różnicę możecie zobaczyć już na zdjęciach, posiadam także oba rodzaje albumów do wglądu.

2. Albumy EKO

Również jest wykonany z jedwabistych, sztywnych kart, z tą różnicą, że okładka jest sztywna, papierowa i tworzy ją Wasze zdjęcie. Te małe albumy to świetna oprawa do zdjęć z Waszej sesji! Akurat zmieścicie tu ujęcia ze średnich pakietów. Takie albumy wykonuję także dla Was z uroczystości np. chrztu świętego (choć nie ukrywam, że z chrztu zachęcam do skorzystania już z oferty na albumy z materiałową oprawą- grawerem, one są zdecydowanie bardziej elegancie).

Cennik albumów

Cena oczywiście zależy od formatu, ilości kart, okładki (czy ma być to materiałowa okładka, czy okładka w formie Waszego zdjęcia-Eko album). Albumy, jak już pisałam są świetne jakościowo, a popularne fotoalbumy z sieciówki nie dorastają im do pięt 😉

Storyalbum

Posiada sztywne, niewyginające się karty,

podana cena dotyczy 10 kart (20 stron)

Storybook

Album ze sztywnymi, choć cieńszymi kartami, karty bardziej elastyczne (do grubszych albumów),

podana cena dotyczy 10 kart (20 stron)

Eko Album

Posiada sztywne karty (jak Storyalbum), jego rozmiar to 20×20, z personalizacją na okładce, która jest w formie Waszego zdjęcia

Storyalbum

10×10 cm – 150 zł

15×15 cm – 250 zł

20×20 cm – 320 zł

20×30 cm – 450 zł

25×25 cm – 450 zł

30×30 cm – 600 zł

Storybook

20×20 cm – 300 zł

20×30 cm – 430 zł

25×25 cm – 430 zł

30×30 cm – 580 zł

Eko Album

3 rozkładówki (6 stron) – 80 zł

5 rozkładówek (10 stron) – 120 zł

10 rozkładówek (20 stron) – 180 zł

Do Storyalbumu i Storybooka możecie dokupić:

dodatkowe karty w zależności od rozmiaru albumu-

w albumach 15×15, 20×20 – 20 zł/szt,

w albumach 20×30, 25×25, 30×30 – 25zł/szt

grawer na okładce- 30 zł

*przy większych albumach, z dużą ilością zdjęć doliczana jest usługa projektowa ustalana indywidualnie

Harmonijka

Harmonijka to kompaktowy, kwadratowy, rozkładany mini produkt z maxi potencjałem! 

Oprawiona w tkaninę aksamitną w 6 kolorach do wyboru, zbudowana z dwustronnych kart, które można łączyć w większe rozkładówki. Występuje w jednym formacie:

7x7cm – 45 zł

Fotoksiążka Pro

Jej karty są miękkie, zadrukowane dwustronnie. Nie otwierają się zupełnie na płasko, tylko jak zwykłe książki. Mają materiałowe, welurowe okładki z możliwością grawerowania.

20×30 cm – 10 kart (20 stron)- 270 zł

dodatkowa karta(2 strony) – 15 zł/szt

grawer na okładce – 35 zł

Fotoksiążka 20×30 cm

Album z naszej sesji

Taki album mogę wykonać dla Was ze zdjęć z sesji, którą dla Was wykonałam. Z sesji noworodkowej, rodzinnej, ciążowej, kobiecej, jak także z reportaży- z chrztu świętego, ze ślubu lub z innych wyjątkowych dla Was okazji.

Możecie zamówić u mnie także album ze zdjęć z sesji od innego fotografa, czy ze zdjęć, które zrobiliście sami (nawet tych z telefonu, o ile ich jakość jest dobra).

Album z prywatnych zdjęć

Wiem, że często nie selekcjonujecie swoich zdjęć na telefonach, czy komputerach, w związku z czym, z czasem nie chce Wam się do nich zaglądać, żeby doszukać się TYCH perełek! Zdjęcia na telefonie szybko się gubią. Pamiętajcie, że papier jest bardziej trwały, a wywołane zdjęcia, czy piękne albumy zdecydowanie bardziej cieszą nasze oczy! Zachęcam Was więc do nadrobienia zaległości! Usiądźcie do komputerów i telefonów! Przeszukajcie dyski! Zbierzcie swoje perełki i wyślijcie je do mnie, a ja stworzę dla Was piękny fotoalbum! Może chcielibyście zrobić taki album z konkretnej okazji- urodzin, chrztu, wakacji? A może miałby to być album ze wspomnieniami z minionego roku, czy może forma prezentu dla najbliższych?

Jak zamówić album ze zdjęć prywatnych?

  1. Wysyłacie do mnie zapytanie, ustalamy czego ma dotyczyć album, ile zdjęć macie mi przesłać (przesyłamy np przez via wetransfer.com / google drive itp).
  2. Sprawdzam jakość Waszych zdjęć, dokonuję selekcji.
  3. Wykonuję projekt i wysyłam Wam do akceptacji.
  4. Po akceptacji wysyłam album do realizacji i albo zamawiam go do siebie (preferuję tą wersje- mam wówczas możliwość osobiście sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, mogę go obfotografować i wtedy odbieracie go ode mnie) lub wysyłamy album bezpośrednio do Was (polecam w przypadku, jeżeli mieszkacie daleko ode mnie ).

Moje albumy

A żeby nie było tak, że chwalę coś żeby tylko chwalić to chcę Wam pokazać, że sama też je posiadam. Z Hani sesji urodzinowej, z naszej sesji jesiennej, wiosennej z 2020 r. .. Dodatkowo moja rodzina dość często zostaje też nimi obdarowywana bo uważam, że taki albumik to piękny i wyjątkowy prezent.

Duże wydruki

Duże, usztywniane wydruki, które możesz postawić na półce.

crystal board

Zdjęcia z ramkami passe-partout lub standardowe wydruki bez ramek.

Fotografie podklejone do sztywnego kartonu o grubości około 4mm. Do wyboru dwie technologie: naświetlenie na papierze jedwabnym, oraz wydruk na głębokim, naturalnym macie.

20×30 – 35 zł

30×40 – 50 zł

Odbitki

odbitki olsztyn

Jeżeli chcecie, możecie zamówić u mnie także odbitki w dowolnych rozmiarach.

zapakowane zdjęcia waleszczyńska

10×15 – 1 zł
13×18 – 2,50 zł
15×23 – 2,50 zł
20×30 – 15 zł
30×40 – 25 zł

Pudełka na zdjęcia

Możecie u mnie również zamówić pudełka na zdjęcia drewniane lub materiałowe, z grawerem lub bez.

Jeżeli chcesz zachować swoje wspomnienia na dłużej w pięknej formie- koniecznie napisz lub zadzwoń!

KONTAKT