O MNIE

fotograf waleszczyńska, waleszczynska, fotograf olsztyn

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin


izabela waleszczyńska, fotograf olsztyn

Miło mi Cię gościć na mojej stronie!

Jestem Iza ! Fotografuję na Warmii i Mazurach, mieszkam pod Olsztynem.

Mam nadzieję, że nie jesteś tu z przypadku, tylko tak jak ja doceniasz moc fotografii naturalnej! Bo takie zdjęcia tutaj właśnie znajdziesz. Moje serce skradła fotografia emocjonalna, naturalna, lifestylowa, dokumentalna, fotografia naszej codzienności

Kim jestem

Z wykształcenia magister inżynier ochrony środowiska. Fotografia jednak od zawsze była mi bliska. Pierwszy kurs fotograficzny ukończyłam na ostatnim roku studiów. Wtedy jednak nawet nie przyszłoby mi do głowy, żeby związać się z nią zawodowo. Znalazłam pracę w zawodzie. Później była przeprowadzka pod Olsztyn, nowa praca, budowa domu, upragniona ciąża. Wraz z narodzinami córki aparat stał się przedłużeniem mojej ręki. Po rocznym urlopie macierzyńskim poczułam jednak potrzebę dalszego rozwoju, musiałam zrobić coś dla siebie. I tak zapisałam się na pierwszy kurs w Akademii Fotografii Dziecięcej. W Akademii uczę się od 4 lat. Od tego czasu ukończyłam także kilka warsztatów, kursów z fotografii rodzinnej, lifestylowej i dokumentalnej, ale także warsztaty ślubne. Każdego dnia, kiedy naciskam spust migawki robię to co kocham… Fotografia jest moją pracą i równocześnie największą pasją.

waleszczyńska fotografia

Kim jestem kiedy nie trzymam aparatu?

Dziś jestem szczęśliwą żona, mama, właścicielka dwóch psów, współwłaścicielka kilku rybek. Fotografka. Wychowałam się na wsi, nad jeziorem, przy lesie. Może dlatego dziś znów mieszkam na wsi i choć pod miastem to nadal na wsi.

Wiosną czekam na dzikie gęsi i żurawie. Na pierwsze przejażdżki rowerowe. Pierwsze wieczorne ogniska. Latem na bieganie boso po ogrodzie. Leżenie na trawie. Na zapach skoszonej trawy, na długie wieczory i zapach maciejki w ogrodzie. Jesienią na spacery po lesie. Na szelest liści pod nogami. Na babie lato. Zimą na mróz na szybie. I długie wieczory, najlepiej z książką w ręku.

Nieustannie staram się doceniać to co mam. Żyć tym, co tu i teraz. Skupiać się na ludziach, relacjach. Nie na tym co mam i co w dzisiejszych czasach jest tak ulotne. Chcę dostrzegać szczęście w najdrobniejszych aspektach życia codziennego bo tą swoją codzienność uwielbiam.

Więc, jak? Mamy coś wspólnego?
Jeżeli tak...

Może razem zapiszemy historię Twojej rodziny? Tak od serca, prawdziwie. Naturalnie.

Jaką fotografią się zajmuję?

Serdecznie zapraszam Was na sesje zdjęciowe rodzinne, sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, kobiece, czy par. W mojej ofercie znajduje się również fotografia okolicznościowa, w tym fotografia chrztu świętego, wieczoru panieńskiego, reportaże z urodzin, przyjęć, sesje z okazji roczku, sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne. Są to głównie sesje o charakterze lifestyle -sesje domowe, sesje plenerowe. Więcej o sesjach lifestyle znajdziesz w zakładce PYTANIA I ODPOWIEDZI. I koniecznie zajrzyj do mojego PORTFOLIO oraz na BLOGA

sesja ciążowa w studiu

Zaproś mnie, a zachowam dla Ciebie ułamek Twojej codzienności. Tej najpiękniejszej…

sesja noworodkowa w domu

Kontakt

Zapraszam Cię do przejrzenia strony. Zapoznaj się z moim Portfolio, Blogiem na którym znajdziesz szczegółowo opisane poszczególne sesje, sprawdź Ofertę, a na nurtujące Cię pytania może znajdziesz odpowiedź TUTAJ.

A jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, lub po prostu chcesz już zarezerwować sesję NAPISZ do mnie poprzez formularz w zakładce Kontakt, a najlepiej zadzwoń bo nie ma to jak rozmowa.

Marzy Ci się sesja rodzinna? Mieszkasz w okolicach Olsztyna? Szukasz Fotografa w Olsztynie ? Może właśnie go znalazłeś…? Mieszkasz dalej, nie ma sprawy, mogę do Ciebie dojechać!

A jeżeli jesteś tu bo jednak zabłądziłeś to proszę, zostań na chwilę… zobacz może Ty też pokochasz taką fotografię.

ZNAJDZIESZ MNIE RÓWNIEŻ NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE