Chrzest Święty Alana- Olsztyn

Chrzest Święty Alana- Olsztyn
chrzest święty olsztyn
CHRZEST ŚWIĘTY OLSZTYN

Chrzest Święty to wyjątkowy dzień. Dla Rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych, a przede wszystkim dla naszego Maluszka.  Podczas całych przygotowań, samej uroczystości, czy przyjęcia łatwo przeoczyć wiele pięknych momentów. Dlatego warto na ten jeden dzień zaprosić do współpracy fotografa.  I wtedy macie pewność, że te wszystkie piękne i ważne momenty podczas uroczystości Chrztu Świętego zostaną na fotografiach.

PRZYGOTOWANIE W DOMU

Reportaż z Chrztu Świętego najlepiej rozpocząć w Waszym domu. Przygotowania to doskonały moment, aby rodzice, dziecko oraz najbliżsi przyzwyczaili się do mojej obecności, do aparatu. To także czas na swobodną rozmowę, bez stresu. W domu fotografuję jak ubieracie maluszka do chrztu, ale także detale, takie jak ubranko do chrztu, szatkę, świecę, czy pamiątki chrztu. To także czas na małą domową sesję. Jest tutaj zarówno reportaż z samych przygotowań do wyjścia do kościoła, jak także sesja bardziej ustawiana z rodzicami, czy chrzestnymi.

Alanek okazał się bardzo pogodnym chłopcem ( z resztą przez całą uroczystość i przyjęcie nie słyszałam, żeby marudził, płakał… ). Z jego rodzicami z resztą od razu znalazłam wspólny język i juz wiedziałam, że to będzie bardzo miły dzień. Oczywiście i tym razem się nie pomyliłam bo reszta rodziny również okazała się przesympatyczna!

Sami zobaczcie jaka piękna może być sesja z samych przygotowań…

 
sesja rodzinna olsztyn lifestyle

CEREMONIA W KOŚCIELE

Podczas ceremonii Chrztu Świętego uwieczniam najważniejsze momenty. Po zakończonym nabożeństwie wykonuję pamiątkowe, rodzinne ujęcia przed ołtarzem lub kościołem. Chrzest Alana odbył się w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie.

PRZYJĘCIE DLA GOŚCI

Ochrzczony Alanek wraz z gośćmi świętował ten wyjątkowy dzień w Restauracji u Jacka w Olsztynie. Było pięknie i smacznie! Po uroczystym obiedzie był czas na pamiątkowe zdjęcia gości (rodziców, dziadków, cioć i wujków). A na koniec przepyszny tort i jaki piękny!

Dziękuję, że mogłam być z Wami w tym wyjątkowym dniu.

 

Jeżeli jesteś zainteresowny podobną ofertą zapraszam do KONTAKTU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *