Sesja wizerunkowa Olsztyn

Sesja wizerunkowa Olsztyn

Naturalna sesja wizerunkowa, biznesowa

W dzisiejszych czasach social media stanowią ważny aspekt naszej pracy, naszej działalności, naszego życia. Budują zaufanie wśród klientów. Mają bardzo dużą moc i potrafią rozwinąć biznes w bardzo szybkim tempie.

Podstawą są jednak dobre teksty oraz wizerunek. Czyli dobre, profesjonalne zdjęcia. Uwierz one potrafią zdziałać cuda i dodają +100 punktów do Twojego profesjonalizmu jako np. usługodawcy. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom do oferty wprowadzam na stałe naturalne, lifestylowe sesje wizerunkowe, czy biznesowe.

Sesje możemy wykonać w Twoim domu, biurze, parku, czy kawiarni. Pokażemy Twoją działalność, wykonywane usługi, czy nowy projekt. Razem ustalimy Twoje potrzeby i cel sesji wizerunkowej.

Bo może zależy Ci zarówno na pokazaniu siebie, ale także otoczenia, w którym żyjesz, pracujesz. Na pokazaniu Twoich pasji. Uwierz zdecydowanie zwiększa to zaufanie do Ciebie wśród klientów.

JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA DO SESJI WIZERUNKOWEJ?

Zanim wybierzesz fotografa sprawdź jego portfolio. Zajrzyj na stronę www, ale także media społecznościowe. Znajdź taką osobę, której estetyka, styl pracy Ci odpowiada. Ale oprócz stylu zawsze zachęcam do krótkiej rozmowy, przeczytaniu czegoś więcej o osobie, która ma Was fotografować. Bo oprócz estetyki ważna jest także relacja z tą osobą. W dużej mierze dzięki dobremu kontaktowi i zaufaniu do fotografa powstają najlepsze kadry. Często spotykam się z tym, że wiele osób nie lubi być fotografowanym, wstydzi się i nie czuje się komfortowo przed obiektywem. I tutaj właśnie sytuację ratuje atmosfera i kontakt nawiązany z fotografem. Bo jeżeli znajdziecie kogoś, z kim złapiecie wspólny język to uwierzcie, nie zauważycie kiedy, a będzie już po sesji 

SESJA WIZERUNKOWA – JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Koncepcja

Przemyśl koncepcję, charakter sesji. Gdzie mamy wykonać sesję, w jakim klimacie, do czego chcesz wykorzystać dane zdjęcia. A jeżeli nie masz kompletnej wizji, napisz, razem ustalimy wspólną wizję 

Miejsce

Najczęściej jest to biuro, pracowania, dom. Miejsce, gdzie głównie tworzysz treści, czy usługi, gdzie pracujesz. Czasami jednak nie ma takiego miejsca, wtedy wspólnie wybieramy lokalizację sesji najbardziej pasującą do wizji sesji, do tematu.

Stylizacja

Polecam Wam przygotować sobie kilka stylizacji, tak, aby zdjęcia wykorzystywane co jakiś nie były takie same, żeby na pierwszy rzut oka klient nie poznał, że wszystkie te zdjęcia pochodzą z jednej sesji. Odnośnie ubioru wiele zależy tak na prawdę od charakteru sesji, ale zawsze polecam Wam to, w czym będziecie czuli się wygodnie. W czym będziecie sobą.

Akcesoria

Nie zapomnijcie także o dodatkach, Waszych produktach, one także często odgrywają główną rolę w takich sesjach lub tworzą kompletne tło do takich zdjęć.

SESJA WIZERUNKOWA MARCELINY

Marcelina Russak-Szepel rozwija się w Firmie Forever, jest wielką fanką ich produktów na bazie czystego aloesu. Stawia na rozwój osobisty, będąc jednocześnie żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci (które oczywiście też miałam okazję fotografować 🙂 ).

Sesja wizerunkowa Marceliny odbyła się w Olsztynie na Starym Mieście oraz w Malta Caffe oraz Sisi Caffe.

Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Myślisz o podobnej sesji?

Sprawdź OFERTĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *