Domowa naturalna sesja Lifestyle Olsztyn

Domowa naturalna sesja Lifestyle Olsztyn
sesja noworodkowa olsztyn

Wśród oferowanych przeze mnie usług znajdziecie także naturalne sesje noworodkowe oraz niemowlęce. Takie sesje wykonuję zarówno w Waszym domowym zaciszu, jak także u siebie w domowym studiu. Nadal jednak mają one charakter naturalny.

DOMOWA SESJA LIFESTYLE

Domowe sesje lifestyle zdecydowanie skradły moje serce. Jak żadne inne pozwalają uchwycić to co prawdziwe, naturalne i tak bardzo ulotne. Do tego w miejscu, gdzie toczy się Wasza codzienność. Wiem, że sesje lifestyle w Olsztynie nie są jeszcze tak popularne, jakbym chciała. Widzę jednak, że coraz więcej osób się do nich przekonuje. Zastanawiacie się często, jak wygląda sesja lifestyle, sesja domowa. Otóż lifestyle jest czymś pomiędzy prawdziwym reportażem z Waszego życia, a typowymi pozowanymi ujęciami. Tutaj najważniejsze jest pokazanie prawdziwych emocji, ulotnych chwil i relacji, a nie tylko pozowanych uśmiechów.

Więcej o sesji lifestyle znajdziecie w zakładce Pytania i Odpowiedzi.

Domowa sesja noworodkowa

Domowe sesje noworodkowe, czy niemowlęce mają więcej zalet niż popularne sesje w studiu- nie trzeba podróżować z maluszkiem, a zarówno on, jak i rodzice czują się u siebie zdecydowanie swobodniej. Nie przebieram też dzieci w kokoniki i nie wkładam ich do wiaderek, czy mis. Stawiam na naturalność i czułe objęcia rodziców. Nie wyznaczam granic wiekowych. Możemy wykonać sesję noworodkową, a jeżeli z różnych powodów nie udało Ci się przyjść na sesję w tym czasie możliwa jest także sesja niemowlęca. Nie usypiam dzieci, nie pozycjonuję, dlatego na sesję z maluszkiem możesz przyjść w dowolnym wieku. Dodatkowo podczas sesji domowych wykonuję nie tylko samą sesję noworodkową, ale przede wszystkim zdjęcia rodzinne. 

Domowa sesja małego Henia

Jakiś czas temu miałam okazję wykonać sesję niemowlęcą małego Henia, któremu dzielnie towarzyszyli Rodzice i cudowna Bala. A, że jestem psiarzem to muszę powiedzieć, że sesja domowa w dodatku z psem to już w ogóle dla mnie pełnia szczęścia!

A teraz zobaczcie ile da się zrobić w tak krótkim czasie- bo sesja ta trwała około 45 min 😉 Tyle czasu dał nam Henio, ale ja i tak byłam spokojna. Wiedziałam, że i tak będziemy mieli z tego cudowny materiał.

I jak? Jestem ciekawa, co sądzicie o domowych sesjach noworodkowych lub niemowlęcych ? Mam nadzieję, że choć trochę zaraziłam Was miłością do fotografii lifestyle!