Wieczór Panieński Justyny

Wieczór Panieński Justyny
sesja wieczór panieński olsztyn

Wieczór panieński to świetna okazja do zaproszenia fotografa na sesję. I coraz częściej mam okazję fotografować dziewczyny właśnie z tej okazji. I wiecie co? Bardzo to lubię!  Ilość pozytywnej energii, pomysłów dziewczyn i uśmiechów zaskakuje mnie za każdym razem! Na Panieńskim Justyny nie było inaczej! Dziewczyny przygotowały się w 100%, dopasowały każdy detal, strój, akcesoria, na dobrym humorze kończąc. Szkoda byłoby nie uwiecznić tak wyjątkowej okazji spędzonej w gronie najlepszych przyjaciółek! 

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że kolejny raz poznałam świetne osoby, pełne pogody ducha i pozytywnej energii, która zdecydowanie udziela się i mi podczas takich sesji. Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć i stworzyć dla Justyny piękną pamiątkę na lata, że zapisałam dla nich choć kilka ich wspólnych wspomnień, wspomnień pełnych uśmiechów i radości!

A Tobie Justyno życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Miło mi było Was poznać dziewczyny! Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy!

A tak pięknie dziewczyny zorganizowały wieczór Panieński Justyny:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *