Sesja Rodzinna w plenerze

Sesja Rodzinna w plenerze

Tymek Oluś Kasia&Kuba

sesja rodzinna olsztyn, fotograf olsztyn, sesja lifestyle

Sesja rodzinna

Sesje fotograficzne stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. I nie są to już tylko sesje noworodkowe, z okazji chrztu, komunii świętej, pierwszych urodzin. Na sesje coraz częściej zapisujecie się bez większej okazji. Bo czy, szczęście nie towarzyszy Wam na co dzień? Przecież rodziną jesteście codziennie, nie tylko od święta, czy okazji. Dlatego tak bardzo się cieszę, że jest coraz więcej osób, które te chwile chcą właśnie zatrzymać, które doceniają drobne momenty, dla których te prawdziwe i szczere uśmiechy na zdjęciach znaczą wiele…

sesja rodzinna olsztyn, fotograf olsztyn, sesja lifestyle

Jak wygląda sesja?

Zawsze staram się, aby sesja była dla dzieciaków świetną zabawą. Czasem spędzonym z rodzicami, takim w 100%. Bez telefonów, domowych obowiązków. Czasem kiedy możecie się wspólnie powygłupiać, pobawić w ulubione zabawy i być tylko tu i teraz. I taka sesja w plenerze to świetna okazja aby ten czas spędzić właśnie zupełnie inaczej.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. I chociaż głównie moimi klientami są rodziny, którym zależy na jak najbardziej naturalnych kadrach to czasami potrzebują one także wskazówek. Nie zostawiam nikogo samym sobie. Proponuję zabawy, czasami sama bawię się z dziećmi, spacerujemy… Wtedy poluję na te naturalne kadry, na te chwile, drobne gesty czułości, na tą bliskość, naturalność…

Ale wykonuję dla Was także kilka kadrów do tzw. „ramki”, zdjęć kiedy jesteście wszyscy przytuleni bo wiem, że oprócz tych zupełnie spontanicznych, złapanych momentów, takie standardowe ujęcie z każdej sesji także wybierzecie.

Tymuś, Oluś, Kasia&Kuba

Kiedyś czytałam o klientach idealnych. Na początku mojej przygody z fotografią zastanawiałam się, czy tacy są… Z czasem, im więcej pisałam jaką fotografią się zajmuję, że kocham naturalne sesje, pełne emocji, zabawy, szczerych uśmiechów zauważyłam, że właśnie po takie zdjęcia zaczęliście do mnie przychodzić… i tak poznałam Tą właśnie rodzinę.

Bliskość, miłość, więź… i nic więcej pisać nie trzeba. To był cudownie spędzony czas, ze wspaniałymi ludźmi. A zdjęcia idealnie oddają klimat tamtego letniego spaceru.

Nie odkładaj sesji na kolejny rok, nie czekaj do świąt… Każdy dzień wart jest zapamiętania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *