Sesja roczkowa Mai

Sesja roczkowa Mai

Coraz częściej wykupujecie u mnie sesję jako formę prezentu. Tak było również w tym przypadku, Maja dostała bon na sesję zdjęciową z okazji Chrztu Świętego. Z realizacją bonu rodzice poczekali do Jej pierwszych urodzin. Dzięki temu mogłam uwiecznić ten wyjątkowy okres w życiu Mai.

Sesję roczkową połączyliśmy z sesją rodzinną. Pogoda nam dopisała, humory również. Może się powtórzę, ale uwielbiam rodzinne sesje w plenerze. Okolice Olsztyna są tak piękne, że póki pogoda na to pozwala staram się fotografować na łonie natury. 

Zalety sesji plenerowej, sesji lifestyle plenerowej

Sesje w plenerze dają nam mnóstwo przestrzeni, dzieci nie czują się tak zestresowane jak podczas sesji w studiu, w małej, zamkniętej przestrzeni. Dostarczają także wielu bodźców, dzięki którym dzieci się tak szybko nie nudzą, odkrywają nowe otoczenie pokazując jednocześnie prawdziwe emocje, a ja mogę ganiać je z aparatem łapiąc te szczere uśmiechy. Staram się, aby podczas wykonywania zdjęć dzieci świetnie się bawiły. Same, jeżeli są już większe, ale także z rodzicami. Mogę wtedy sfotografować Was w sposób naturalny, złapać te czułe gesty, uśmiechy i spojrzenia. Sesja lifestyle to czas na wspólne przytulanie, czytanie książek, czy jak już wspomniałam wspólną zabawę. 

 

A jeżeli jeszcze na takiej sesji spotykam tak sympatycznych ludzi, to kadry powstają same. Także Ewa i Kuba- dziękuję za świetną atmosferę i miło spędzony czas! 

Jeżeli podoba Wam się fotografia naturalna, fotografia lifestyle zapraszam na sesje plenerowe w okolicach Olsztyna, Szczytna, Biskupca, Barczewa, w tym także na sesje roczkowe plenerowe. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *