Sesja noworodkowa Miki – Olsztyn

Sesja noworodkowa Miki – Olsztyn
sesja noworodkowa w studiu olsztyn
Naturalna sesja noworodkowa w studiu

Jak wiecie wykonuję także sesje noworodkowe. Zarówno w Waszym domowym zaciszu, jak także u siebie w domowym studiu. Nie są to jednak typowo studyjne ujęcia. Nie znajdziesz u mnie lamp, sztucznych teł, czy koszyczków do wkładania noworodka. Dlaczego ?

Bo miejsce takiego maluszka jest w ramionach rodziców i tutaj znajdziesz go na moich zdjęciach. Nie będzie miał na sobie śmiesznej czapki bo wolę widzieć jego czuprynkę, która zaraz albo się wytrze albo bujnie urośnie z dnia na dzień. A zamiast odciągającego wzrok strojnego ubranka zobaczysz golaska lub zwyczajny biały bodziak. I chociaż sesja noworodkowa w pierwszych 14 dniach życia maluszka jest wyjątkowa, to na naturalną sesję możecie przyjść także w późniejszym czasie. Nie ogranicza nas tu konkretna data, że minie nam czas, kiedy noworodki głównie śpią bo na takiej sesji spać wcale nie muszą. 

Naturalna sesja noworodkowa pozwala stworzyć naturalne, pełne emocji zdjęcia. To sesja, która ma na celu pokazanie miłości, relacji i więzi.

sesja noworodkowa Miki
Dziś malutka, cudowna Mika, która na sesję przyjechała nie tylko z rodzicami, ale także z rodzeństwem. Bo naturalna fotografia noworodkowa to fotografia rodzinna. Sami zobaczcie…

Więc co jest ci bliższe-  naturalna sesja noworodkowa w studiu lub u Was w domu, czy pozycjonowana sesja studyjna? 

Jeżeli naturalna – zapraszam do kontaktu.