Sesje okazjonalne

JUŻ NIEDŁUGO DZIEŃ MAMY!

W tym roku również zapraszam Was na sesje z tej okazji! Oprócz standardowych pakietów przygotowałam dla Was mini pakiet. 7 ujęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowanej (15x23cm na jedwabistym papierze) oraz do tego większy wydruk w formacie 30×40 cm, żebyście mogły oprawić sobie ulubione zdjęcie w ramkę i powiesić na ścianie. Koszt takiej mini sesji to 250 zł. Na sesję możecie zapisać się w kwietniu lub w maju. No i najważniejsze- zapraszam Was w plener! Robi się ciepło i słonecznie! Lokalizacja sesji – okolice Barczewa, Łęgajn oraz Olsztyna. Godziny sesji plenerowych to późne popołudnie, tak aby załapać się na chylące się ku zachodowi słońce. Pamiętajcie, że taką sesję możecie podarować także w prezencie i w tym wyjątkowym dniu wręczyć swojej Mamie bon podarunkowy na wspólną sesję ! 

OFERTA KOMUNIJNA 2021 R.

Reportaże Komunijne wyceniam indywidualnie, jeżeli interesuję Cię reportaż w dniu Pierwszej Komunii Świętej napisz do mnie, prześlę Ci ofertę.

W tygodniu natomiast będę wykonywała PLENEROWE SESJE KOMUNIJNE, na które już dziś Was zapraszam!

Lokalizacji sesji komunijnych – okolice Barczewa i Olsztyna.

sesja komunijna olsztyn, komunia olsztyn, fotograf na komunię olsztyn

SESJA NA PREZENT

Każdą z tych sesji możesz podarować komuś bliskiemu w prezencie! Podaruj Bon na sesję zdjęciową bliskiej Ci osobie! Zrób jej wyjątkowy prezent i pozwól zachować piękne wspomnienia na lata!


sesja zdjęciowa olsztyn, fotograf olsztyn