Naturalna sesja rodzinna w studiu

Naturalna sesja rodzinna w studiu

Niby studio, a jednak lifestyle?

Zazwyczaj jak dzwonicie, piszecie z zapytaniem o sesję proponuję Wam jako miejsce realizacji zdjęć – Wasz dom, szczególnie, jeżeli ma być to sesja z noworodkiem. Czasami nie chcecie, nie macie możliwości, wtedy zostaje nam albo plener, albo moje małe domowe studio. Nie jest to jednak typowe studio. Nie używam sztucznego oświetlenia, nie rozstawiam statywów, nie rozwieszam teł. A co najważniejsze nie przebieram Waszych dzieci w te słodkie ciuszki i nie wkładam ich do wiaderek. Według mnie takie maluszki same w sobie są słodkie, a najlepiej czują się w objęciach swoich rodziców. Robię Wam tutaj, jak i na każdej innej sesji „ujęcie do ramki”, czyli takie w którym wszyscy patrzycie w obiektyw. Resztę sesji pozwalam skupić się Wam na sobie.  A ja wówczas zapisuję na fotografiach Wasze pierwsze wspólne chwile, uśmiechy, zabawy, czy karmienie (więcej o sesji lifestyle znajdziesz TUTAJ).

Sesja Noworodkowa i Rodzinna

Chociaż wolę fotografować u Was w domu lub w plenerze, głównie ze względu na przestrzeń, Wasze naturalne otoczenie i zdecydowanie większy komfort to tą sesję u mnie w studiu wspominam bardzo miło! A to wszystko dzięki wspaniałej atmosferze! Było dużo miłości, czułości, przytulania, a Kuba jako starszy brat zapewnił nam dużo atrakcji – to zdecydowanie wulkan energii i przesympatyczny młody Jegomość 🙂

Zachęcam Was, aby sesja noworodkowa, niemowlęca połączona była z rodzinna z tego względu, że to właśnie na tych wspólnych zdjęciach widać  Wasze relacje, emocje, widać uczucia, które po latach wzbudzą w Was największe chwile wzruszenia. Naturalna sesja noworodkowa, sesja lifestyle daje jeszcze tą przewagę nad typowymi sesjami noworodkowymi, że nie ogranicza nas te 14 pierwszych dni życia maluszka, żeby móc go układać w misach i koszykach. Tutaj nie ma sztywnej granicy dla sesji noworodkowych. Jak maluszek nie będzie spał to tym bardziej będzie można sfotografować go w różnych sytuacjach. 

Jeżeli Tobie też podoba się noworodkowa sesja lifestyle, naturalna sesja noworodkowa połączona z sesją rodzinną zapraszam do zapisów!

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *