Reportaż z Chrztu Świętego Alicji Olsztyn

Reportaż z Chrztu Świętego Alicji Olsztyn
chrzest święty olsztyn
chrzest święty

Reportaże z Chrztu Świętego to jedne z sesji, które lubię najbardziej. Szczególnie te, które rozpoczynam od przygotowań w Waszym domu. To nie są tylko ujęcia ciuszków jakie Wasze dziecko nałoży do chrztu, pamiątek, czy samego momentu ubierania. Podczas przygotowań powstaje po prostu krótka sesja rodzinna, a jeżeli są podczas niej obecni rodzice chrzestni, dziadkowie to wówczas powstają nam piękne pamiątkowe ujęcia w rodzinnym domu Maluszka.

Przygotowania przed chrztem świętym w domu
Chrzest Święty to wyjątkowy moment dla całej rodziny. Podczas przygotowań do uroczystości chrztu Alicji towarzyszyli nie tylko rodzice, ale także rodzicie chrzestni.  Pomimo wielkiego upału, jaki panował tego dnia na Warmii, Ala była spokojna i grzeczna jak Aniołek.
 
ceremonia chrztu świętego w kościele Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie
Podczas ceremonii Chrztu Świętego uwieczniam najważniejsze momenty. A po zakończonym nabożeństwie wykonuję pamiątkowe, rodzinne ujęcia przed ołtarzem lub kościołem.

 

przyjęcie dla gości
 Alicja wraz z gośćmi świętowała ten wielki dzień w pięknej Olsztyńskiej restauracji. Ukoronowaniem całej uroczystości był przepiękny tort, który muszę wspomnieć – dekorowała jej mama.

 

przyjęcie chrzest olsztyn
po sesji

Wisienką na torcie jest wywołany materiał z sesji, zapakowany własnoręcznie w ekologiczne pudełka, wydrukowany na najwyższej jakości papierze jedwabistym, na którym nie pozostają ślady palców i który nie blaknie po kilku latach.  Takie zdjęcia cieszą oczy zdecydowanie bardziej niż ich wersje elektroniczne.

A jeżeli szukasz fotografa do chrztu w okolicach Olsztyna, koniecznie zajrzyj na BLOGA, znajdziesz tam inne moje reportaże okolicznościowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *