Noworodkowa sesja domowa Poli -Olsztyn

Noworodkowa sesja domowa Poli -Olsztyn
sesja noworodkowa Olsztyn

O zaletach domowych sesji noworodkowych pisałam już wielokrotnie. Pisać pewnie będę jeszcze nie raz. Ale dziś już wiem, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę jaka wielka jest ich wartość.

Domowa sesja lifestyle

Sezon jesienno-zimowy to czas sesji domowych…I cieszę się bardzo, kiedy dostaję zapytania właśnie o naturalne sesje noworodkowe, czy niemowlęce. Bez pozycjonowania, owijania, przebierania. A kiedy rozmawiamy ustalając szczegóły sesji, kiedy odpowiadam na Wasze pytania słyszę w głosie ulgę. Że wiek 14 dni nie jest tu wyznacznikiem, że robimy zdjęcia, czy maluszek śpi, czy nie. I tak naprawdę dostosowujemy się do niego i jego potrzeb. Że nie goni nas czas bo zazwyczaj mam jedną sesje dziennie. No i nic nie da Wam takiego komfortu, jak bycie u siebie w domu i posiadanie wszystkiego pod ręką. A na koniec dodam coś oczywistego – nie stresujcie się mieszkaniem! Ja nie sprawdzam, czy macie umyte okna, czy kurze są wytarte. Ogarnijcie mieszkanie tylko z różnych przeszkadzajek, kolorowych, plastikowych odciągaczy wzroku i cieszcie się sobą!

Pola, Asia, Darek

Z Asią i Darkiem poznałam się na ich sesji ciążowej. Spotkaliśmy się wtedy w pięknych okolicznościach przyrody i podobnie jak teraz bardzo miło spędziłam z nimi czas.

Niezmiernie cieszy mnie fakt, kiedy mogę po prostu towarzyszyć Wam z aparatem na różnych etapach Waszego życia! Kiedy mogę oglądać Wasze szczęście.

Domowa sesja noworodkowa

Dziękuję Wam za to, że mi ufacie, że mogę towarzyszyć Wam w Waszym życiu i zapisywać dla Was takie piękne momenty!

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej domowych sesji noworodkowych i niemowlęcych zajrzyjcie TUTAJ.

OFERTA noworodkowa sesja domowa, domowa sesja niemowlęca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *