Naturalna sesja noworodkowa w studiu

Naturalna sesja noworodkowa w studiu
sesja noworodkowa olsztyn

Każdą sesję przeżywam razem z Wami. I nieważne, czy była to moja pierwsza sesja komercyjna, czy ostatnia. Przed każdą się stresuję, ale także czuję w brzuchy przysłowiowe motyle. Po każdej sesji mam niedosyt, że przecież mogłam uchwycić jeszcze ten jeden uśmiech, ten uścisk dłoni, te wyjątkowe spojrzenie pełne miłości…

Przychodzi jednak czas, kiedy siadam do komputera i zaczynam oglądać materiał, który powstał podczas sesji. I niektóre zdjęcia we mnie wywołują emocje, choć tak naprawdę widziałam Was chwilę, mało o sobie wiemy, ale gdy widzę fotografie na których udało mi się uchwycić te wyjątkowe momenty, pełne miłości to ja już jestem spełnionym fotografem. 

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Narodziny dziecka  to jedne z najważniejszych chwil w życiu rodziny. Chciałabym zatrzymywać je dla Was na zawsze, dlatego do oferty wprowadziłam noworodkowe sesje zdjęciowe. Ale nie są to sesje typowo studyjne, nie pozycjonuję maluszka, nie przebieram w słodkie ciuszki. Zamiast do koszyków wkładam je w ramiona rodziców, skupiam się na emocjach, które towarzyszą młodym rodzicom i które chciałabym zatrzymać dla nich na lata…

Także jeżeli szukasz na zdjęciach prawdy, bliskości i miłości zapraszam na naturalne noworodkowe sesje zdjęciowe wykonywane zarówno u Was w domu, jak także u mnie w domowym studiu.

SESJA NOWORODKOWA LILIANKI

Lilianka skradła moje serce od pierwszej chwili. Była tak spokojna, a do tego tak urocza… Dziękuję Wam Asiu za zaufanie i miłą atmosferę. Życzę Wam samych pogodnych dni pełnych miłości i bliskości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *