Home

sesja noworodkowa olsztyn

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

Don McCullin


izabela waleszczyńska, fotograf olsztyn

Miło mi Cię gościć na mojej stronie!

Jestem Iza ! Fotografuję na Warmii i Mazurach, mieszkam pod Olsztynem.

Mam nadzieję, że nie jesteś tu z przypadku, tylko tak jak ja doceniasz moc fotografii naturalnej! Bo takie zdjęcia tutaj właśnie znajdziesz. Moje serce skradła fotografia emocjonalna, naturalna, lifestylowa, dokumentalna, fotografia naszej codzienności

Marzy Ci się sesja rodzinna? Mieszkasz w okolicach Olsztyna? Szukasz Fotografa w Olsztynie ? Może właśnie go znalazłeś…?

A jeżeli jesteś tu bo jednak zabłądziłeś to proszę, zostań na chwilę… zobacz może Ty też pokochasz taką fotografię.

Może razem zapiszemy historię Twojej rodziny? Tak od serca, prawdziwie. Naturalnie.

Jaką fotografią się zajmuję?

Serdecznie zapraszam Was na sesje zdjęciowe rodzinne, sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce, kobiece, czy par. W mojej ofercie znajduje się również fotografia okolicznościowa, w tym fotografia chrztu świętego, wieczoru panieńskiego, reportaże z urodzin, przyjęć, sesje z okazji roczku, sesje narzeczeńskie. Są to głównie sesje o charakterze lifestyle -sesje domowe, sesje plenerowe, ale także naturalne sesje w studiu (choć nie jest to typowe studio z tłami). Więcej o sesjach lifestyle znajdziesz w zakładce PYTANIA I ODPOWIEDZI. I koniecznie zajrzyj do mojego PORTFOLIO oraz na BLOGA

sesja ciążowa w studiu

Zaproś mnie, a zachowam dla Ciebie ułamek Twojej codzienności. Tej najpiękniejszej…

sesja noworodkowa w domu

Kontakt

Zapraszam Cię do przejrzenia strony. Zapoznaj się z moim Portfolio, Blogiem na którym znajdziesz szczegółowo opisane poszczególne sesje, sprawdź Ofertę, a na nurtujące Cię pytania może znajdziesz odpowiedź TUTAJ.

A jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, lub po prostu chcesz już zarezerwować sesję NAPISZ do mnie poprzez formularz w zakładce Kontakt lub przez wiadomość na Facebooku, czy Instagramie.

sesja w sianie olsztyn, sesja bele siana olsztyn