Fotoalbumy

izabela waleszczyńska fotografia naturalna

Album z sesji zdjęciowej

Postanowiłam rozszerzyć swoją ofertę o fotoalbumy.  Chciałabym, abyście mogli zadbać o odpowiednią oprawę i prezentację Waszych zdjęć.  Abyście mogli cieszyć się efektami sesji przez długie lata.Jestem pewna, że Twoja sesja oprawiona w taki sposób zrobi na Tobie wielkie wrażenie i będzie cudowną pamiątką na lata dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Albumy zamawiam od Crystal Albums lub nPhoto. Koniecznie zajrzyjcie na ich strony i zobaczcie jakie cuda tworzą! To firmy współpracujące wyłącznie z fotografami, także sami nie będziecie mogli ich zamówić. Są to albumy doskonałe jakościowo, mają grube karty z papieru jedwabistego, macie możliwość wybrania pięknych miziastych okładek w najmodniejszych kolorach (musztardowy, butelkowa zieleń, ale w ofercie są również płótna i wiele innych materiałów, istanieje możliwość wygrawerowania nadruku na okładce). To z ilu stron (rozkładówek) będzie składał się Wasz album zależy tylko od Was. Projekt graficzny wykonuję sama mając na uwadze najlepsze ujęcia z sesji.

Jako optymalny rozmiar polecam 25×25 cm , 10 kart (zmieści się tutaj około 30 zdjęć) lub 15 kart (około 45 zdjęć). Oczywiście są też inne możliwości. 5

 

FOTOALBUM 

Fotoalbum w miękkiej oprawie z materiałów takich jak: ekoskóra, płótno, welur z możliwością personalizacji za pomocą graweru.
fotoalbum olsztyn
Album 20x20 welurowa okładka
fotoksiążka
Album 20x20
Portfolio w pięknej oprawie

W ostatnim czasie wykonałam także swoje pierwsze portfolio i już wiem, że będą tez kolejne. Do tego celu wybrałam album 20 x 20 cm w welurowej oprawie i umieściłam w nim same sesje plenerowe. Każda z tych sesji to dla mnie masa pięknych wspomnień związanych z Wami. Tutaj prezentuję Wam tylko, cześć tego albumu. Cały możecie obejrzeć po sesji podczas prezentacji oferowanych przeze mnie produktów. 

Eko album

 Również jest wykonany z jedwabistych, sztywnych kart, z tą różnicą, że okładka jest sztywna, papierowa i tworzy ją Wasze zdjęcie.

Album z waszych prywatnych zdjęć rodzinnych

Mogę wykonać dla Was album nie tylko z sesji, którą ja dla Was wykonałam, ale także z sesji od innego fotografa, czy ze zdjęć, które zrobiliście sami (nawet tych z telefonu, o ile ich jakość jest dobra).

Wiem, że często nie selekcjonujecie swoich zdjęć na telefonach, czy komputerach, w związku z czym, z czasem nie chce Wam się do nich zaglądać, żeby doszukać się TYCH perełek! Zdjęcia na telefonie szybko się gubią. Pamiętajcie, że papier jest bardziej trwały, a wywołane zdjęcia, czy piękne albumy zdecydowanie bardziej cieszą nasze oczy!

Zachęcam Was więc do nadrobienia zaległości! Usiądźcie do komputerów i telefonów! Przeszukajcie dyski! Zbierzcie swoje perełki i wyślijcie je do mnie, a ja stworzę dla Was piękny fotoalbum! Może chcielibyście zrobić taki album z konkretnej okazji- urodzin, chrztu, wakacji? A może miałby to być album ze wspomnieniami z minionego roku, czy może forma prezentu dla najbliższych?

 

izabela waleszczyńska fotografia naturalna
fotoalbum Olsztyn

Jak wygląda cała akcja w przypadku zamówienia przez Was albumu ze zdjęć prywatnych?

  1. Wysyłacie do mnie zapytanie, ustalamy czego ma dotyczyć album, ile zdjęć macie mi przesłać (przesyłamy np przez via wetransfer.com / google drive itp).
  2. Sprawdzam jakość Waszych zdjęć, dokonuję selekcji, ewentualnie drobnej obróbki.
  3. Wykonuję projekt i wysyłam Wam do akceptacji.
  4. Po akceptacji wysyłam album do realizacji i albo zamawiam go do siebie (preferuję tą wersje- mam wówczas możliwość osobiście sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, mogę go obfotografować i wtedy odbieracie go ode mnie) lub wysyłamy album bezpośrednio do Was (polecam w przypadku, jeżeli mieszkacie daleko ode mnie 😉 )

Zapraszam do kontaktu przez Facebook lub mailowo: izawaleszczynska@gmail.com

Dokładny cennik wysyłam Wam w wiadomości prywatnej, cena oczywiście zależy od formatu, ilości kart, okładki (czy ma być to materiałowa okładka, czy okładka w formie Waszego zdjęcia-Eko album). Albumy, jak już pisałam są świetne jakościowo, a popularne fotoalbumy z sieciówki nie dorastają im do pięt 😉

Jeżeli chcesz zachować swoje wspomnienia na dłużej w pięknej formie- koniecznie napisz!