Fotoalbumy

Postanowiłam rozszerzyć swoją ofertę o fotoalbumy. Sama na bieżąco staram się zapełniać nasze prywatne albumy. A w obecnej sytuacji coraz częściej do nich zaglądam i doceniam te chwile, które z pozoru kiedyś wydawały mi się takie zwyczajne…

Często nie selekcjonujecie swoich zdjęć na telefonach, czy komputerach, w związku z czym, z czasem nie chce Wam się do nich zaglądać, żeby doszukać się TYCH perełek! Zdjęcia na telefonie szybko się gubią. Pamiętajcie, że papier jest bardziej trwały, a wywołane zdjęcia, czy piękne albumy zdecydowanie bardziej cieszą nasze oczy!

Zachęcam Was więc do nadrobienia zaległości! Usiądźcie do komputerów i telefonów! Przeszukajcie dyski! Zbierzcie swoje perełki i wyślijcie je do mnie, a ja stworzę dla Was piękny fotoalbum! Może chcielibyście zrobić taki album z konkretnej okazji- urodzin, chrztu, wakacji? A może miałby to być album ze wspomnieniami z minionego roku, czy może forma prezentu dla najbliższych?

Z jakich zdjęć mogłabym wykonać dla Was taki album:

  1. z sesji, która dla Was wykonałam,
  2. z sesji od innego fotografa,
  3. ze zdjęć, które zrobiliście sami (nawet tych z telefonu, o ile ich jakość jest dobra).

 

Albumy zamawiam od Crystal Albums. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i zobaczcie jakie cuda tworzą! Jest to firma współpracująca wyłącznie z fotografami, także sami nie będziecie mogli ich zamówić. Są to albumy doskonałe jakościowo, mają grube karty z papieru jedwabistego, macie możliwość wybrania pięknych miziastych okładek w najmodniejszych kolorach (musztardowy, butelkowa zieleń, ale w ofercie są również płótna i wiele innych materiałów, istanieje możliwość wygrawerowania nadruku na okładce).

Jako optymalny album polecam Wam rozmiar 20×20 i 10 (zmieści się tutaj około 30 zdjęć)  lub 15 kart (około 45 zdjęć). Ale oczywiście są też inne możliwości. Polecam Wam również tańszą wersję- Eko album, gdzie okładką jest wasze zdjęcie. 
Ekoalbum

Jak wygląda cała akcja?

  1. Wysyłacie do mnie zapytanie, ustalamy czego ma dotyczyć album, ile zdjęć macie mi przesłać (przesyłamy np przez via wetransfer.com / google drive itp).
  2. Sprawdzam jakość Waszych zdjęć, dokonuję selekcji, ewentualnie drobnej obróbki.
  3. Wykonuję projekt i wysyłam Wam do akceptacji.
  4. Po akceptacji wysyłam album do realizacji i albo zamawiam go do siebie (preferuję tą wersje- mam wówczas możliwość osobiście sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, mogę go obfotografować i wtedy odbieracie go ode mnie) lub wysyłamy album bezpośrednio do Was (polecam w przypadku, jeżeli mieszkacie daleko ode mnie 😉 )

Zapraszam do kontaktu przez Facebook lub mailowo: izawaleszczynska@gmail.com

Dokładny cennik wysyłam Wam w wiadomości prywatnej, cena oczywiście zależy od formatu, ilości kart, okładki (czy ma być to materiałowa okładka, czy okładka w formie Waszego zdjęcia-Eko album). Albumy, jak już pisałam są świetne jakościowo, a popularne fotoalbumy z sieciówki nie dorastają im do pięt 😉

Jeżeli chcesz zachować swoje wspomnienia na dłużej w pięknej formie- koniecznie napisz!