Domowa noworodkowa sesja lifestyle

Domowa noworodkowa sesja lifestyle

Czym jest sesja lifestyle?

Domowe sesje lifestyle skradły moje serce, jak żadne inne pozwalają uchwycić to co prawdziwe, naturalne i tak bardzo ulotne. Do tego w miejscu, gdzie toczy się Wasza codzienność. Wiem, że sesje lifestyle w Olsztynie nie są jeszcze tak popularne, jakbym chciała. Widzę jednak, że coraz więcej osób się do nich przekonuje. Zastanawiacie się często, jak wygląda sesja lifestyle, sesja domowa. Otóż lifestyle jest czymś pomiędzy prawdziwym reportażem z Waszego życia, a typowymi pozowanymi ujęciami. Tutaj najważniejsze jest pokazanie prawdziwych emocji, ulotnych chwil i relacji, a nie tylko pozowanych uśmiechów. 

Więcej o sesji lifestyle znajdziecie tutaj w zakładce Home oraz Portfolio.

sesja lifestyle olsztyn

Noworodkowa sesja zdjęciowa lifestyle

Domowe sesje noworodkowe, czy niemowlęce mają więcej zalet niż popularne sesje w studiu- nie trzeba podróżować z maluszkiem, a zarówno on, jak i rodzice czują się u siebie zdecydowanie swobodniej. Dodatkowo podczas sesji domowych wykonuję nie tylko samą sesję noworodkową, ale przede wszystkim sesję rodzinną. 

Jedną z ostatnich moich sesji była ta z okazji narodzin Stefanka. Pierwsze tygodnie po pojawieniu się maluszka na świecie to jedne z najpiękniejszych chwil w życiu, dlatego bardzo się cieszę, że mogłam je zatrzymać na dłużej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *