Domowa sesja lifestyle

Domowa sesja lifestyle
domowa sesja Olsztyn

naturalna Sesja rodzinna Marceliny, Sebastiana, Gabi i Ignacego

Są takie sesje, które zostają w mojej pamięci bardzo długo, które wspominam i których chciałabym więcej i więcej… To była właśnie jedna z takich sesji. Sesja domowa, na którą zaprosiła mnie Marcelina- „Pani od muzyki z klubiku córki”.  Marcelinę także troszkę już znałam, wiedziałam,że jest ciepłą i sympatyczną osobą.  Kiedy przekroczyłam próg ich domu wiedziałam już, że cała ich rodzina taka jest. Ciepło domowe czuć było od razu. Tu nie było pozowania, ustawiania… tu byli Oni. Tacy prawdziwi i skupieni na sobie. Atrakcji i mnóstwo śmiechu zapewnił nam mały Ignacy, który dodatkowo tego dnia kończył 3 latka! Był wyzwaniem dla mnie i mojego aparatu bo chwilami przemieszczał się z prędkością światła! 🙂 A kiedy pobiegł po marchewki mieliśmy sekundy na sfotografowanie rodziców z malutką, słodką Gabi. 

Wracając z tej sesji lifestyle wiedziałam, że na karcie mam zapisanych wiele pięknych momentów, uśmiechów i spojrzeń pełnych miłości. Za to kocham naturalne sesje domowe. Za tą szczerość i prawdę, którą widać w Was, a całość podkreśla tło, czyli Wasz dom, gdzie tworzy się Wasza historia. Ta jedna jedyna i wyjątkowa.

Po sesji…

A po sesji największą radość sprawiają mi Wasze słowa podziękowania, ta radość, uśmiechy na twarzy po obejrzeniu zdjęć. I dziękuję Wam za każde takie słowa bo dzięki nim wiem, że to co robię ma sens, że naturalna, domowa fotografia rodzinna to to co kocham nie tylko ja, ale także i Wy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *