Sesja domowa z okazji narodzin Lenki

Sesja domowa z okazji narodzin Lenki
sesja domowa noworodkowa olsztyn
DOMOWA SESJA LIFESTYLE DOMINIKI, MATEUSZA I MALUTKIEJ LENKI

Wiecie już, że moje serce skradła domowa fotografia, fotografia lifestyle, po prostu – naturalna fotografia rodzinna.  Że kocham emocje na zdjęciach. I zawsze staram się uchwycić te momenty, gdy patrzycie sobie w oczy, okazujecie sobie miłość, gdy jesteście blisko siebie.  Te momenty, kiedy zapominacie o mojej osobie i skupiacie się tylko na sobie.

To była właśnie taka sesja.  Tutaj miłość widać na pierwszy rzut oka. Radość z bycia rodzicem. Oglądając zdjęcia czuć więź i bliskość… Fotografowanie tak emocjonalnie związanych rodzin to dla mnie największa radość.

Sami zobaczcie galerię z sesji na którą pierwszy raz szłam na piechotę. I to nie była długa wyprawa bo zaledwie dwa domy dalej. Także dziś sesja moich sąsiadów ! 🙂 

 
sesja domowa lifestyle olsztyn

Domowa sesja noworodkowa, lifestyle ma pewną przewagę nad popularnymi sesjami wykonywanymi w studiu- nie trzeba podróżować z maluszkiem, a zarówno on, jak i rodzice czują się u siebie zdecydowanie swobodniej.  Nie ogranicza nas także wiek, domowe sesje, podczas, których nie pozycjonuje się dziecka nie muszą odbywać się do 14 dnia życia. Możemy, więc umówić się w pierwszych miesiącach bo przecież te pierwsze wspólne dni tak szybko uciekają. 

A jeżeli spędziliście ostatnio wiele godzin na urządzaniu domu, czy mieszkania to kolejny atut przemawiający na korzyść sesji domowych. Jest to także okazja do upamiętnienia Waszego nowego wspólnego gniazdka 😉 I nie są nam tu potrzebne sztuczne tła bo przecież najpiękniejszym otoczeniem będzie Wasz własny dom. Czyż nie lepiej jest położyć się z maluszkiem na swoim łóżku, czy dumnie stanąć w pokoiku Waszego dziecka? Bo to przecież jedno z bardziej magicznych pokoi w Waszych domach. 

Domowe sesje to także wspaniała opcja dla osób, które cenią sobie naturalność i nie lubią pozowania.  Dla osób, które chciałyby zachować na dłużej początki wspólnego rodzinnego życia we własnym domu.

Więcej o mojej fotografii znajdziecie na STRONIE GŁÓWNEJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *