Chrzest Święty Michalinki Bartąg

Chrzest Święty Michalinki Bartąg
chrzest święty olsztyn

Podczas reportażu z Chrztu Świętego Michalinki spotkałam się z Jej rodziną po raz drugi. Pierwsza nasza sesja odbyła się po Jej narodzinach i była to domowa sesja noworodkowa. Jest mi bardzo miło, gdy ponownie umawiacie się do mnie na sesję. Świadczy to o zaufaniu wobec mnie jako fotografa, tym bardziej jeżeli ponowne nasze spotkanie to tak wyjątkowa okazja, jaką jest uroczystość Chrztu Świętego. Nie ukrywam też, że cieszy mnie fakt ponownego spotkania z Wami i możliwość zobaczenia jak rosną bohaterowie moich sesji. Michalinka skończyła już pół roku i jest jeszcze piękniejsza.
Ceremonia Chrztu Świętego odbyła się w kościele w Bartągu, natomiast przyjęcie z tej okazji w Restauracji Przystanek Zatoka w Tomaszkowie. Reportaż             w takim wspaniałym gronie, jakim jest rodzina Michalinki, w takim pięknym miejscu to czysta przyjemność!

Małgosiu dziękuję Wam za kolejną naszą wspólną sesję w tak ciepłej atmosferze!

OPRAWA ZDJĘĆ

Wisienką na torcie po każdej sesji są dla mnie wydruki. Zdjęcia na papierze, czy w albumie cieszą oko dużo bardziej niż na monitorze komputera. Do tego staram się, aby podobnie jak moja fotografia, opakowania również były naturalne 🙂
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *