Chrzest Święty Laury Olsztyn

Chrzest Święty Laury Olsztyn

 

Od dłuższego już czasu dostaję zapytania odnośnie fotografii Chrztu Świętego. Oczywiście wykonuję reportaże z tego ważnego dnia. Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszam do kontaktu. Ofertę dostosowuję do Waszych potrzeb. Może to być fotografia przygotowań w domu, Chrztu Świętego w kościele oraz przyjęcia, a może być to tylko pamiątka samego Chrztu. Wszystko zależy od Was. Jak wygląda taki reportaż pokażę Wam na przykładzie Chrztu Świętego słodkiej Laury.

Reportaż z Chrztu Świętego
Przygotowanie

Reportaż z Chrztu Świętego najlepiej rozpocząć w zaciszu domowym. Przygotowania to doskonały moment, aby rodzice, dziecko oraz najbliżsi gości przyzwyczaili się do obecności fotografa. Podczas przygotowań fotografuję detale – ubranko, świecę, szatkę, następnie moment w którym rodzice, rodzicie chrzestni ubierają dziecko do chrztu. W tym czasie mogę sfotografować także Waszą zabawę z maluszkiem, całusy, moment karmienia, czy po prostu Was w Waszym naturalnym otoczeniu. Na koniec jest także czas na wykonanie kilku rodzinnych ujęć.

 
 

 

Ceremonia w Kościele

Następnie udaję się z Wami do kościoła na Mszę Świętą, podczas, której odbywa się ceremonia Chrztu Świętego. Staram się być blisko i uwiecznić dla Was te najważniejsze momenty.  Warto również, żebyście wiedzieli, że są w trakcie mszy momenty podczas, których nie powinno się fotografować, aby nie rozpraszać duchownych oraz uczestników mszy świętej. Po zakończonym nabożeństwie wykonuję pamiątkowe, rodzinne ujęcia przed ołtarzem lub przed kościołem.

 

Przyjęcie dla gości

Wykonuję także reportaże z przyjęcia dla gości. Staram się sfotografować naturalne sytuacje, a po obiedzie odbywają się zdjęcia pamiątkowe gości (rodziców, dziadków, pradziadków, cioć i wujków) z nowo ochrzczonym dzieckiem. Swój reportaż kończę zazwyczaj na pamiątkowym zdjęciu przy torcie.

 

Zdjęcia z Chrztu Świętego wykonuję w Olsztynie, Barczewie i okolicach. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu dostosowania oferty.